انواع ارور ( ERROR ) در چرخ خیاطی های کامپیوتری صنعتی

ممکن است شما هم در هنگام کار با چرخ خیاطی به ارور های مختلفی برخورد کنید. امروز در تیم تعمیرات و سرویس امیر دوخت قصد داریم به معرفی انواع ارور در چرخ خیاطی های صنعتی بپردازیم در ادامه با ما همراه باشید:

انواع ارور در چرخ خیاطی صنعتی به چه معناست؟

ارور ( ERROR ) یا کد اعلام مشکل الکترونیکی: این کلمه بیانگر مشکل در سیستم کامپیوتر دستگاه های الکترونیکی از قبیل چرخ خیاطی های جدید است.

ارور یک ( 1 ) در چرخ خیاطی صنعتی :

در بیشتر مواقع وقتی فشار اضافه به برد می آید این ارور نمایان می شود مثل گیر کردن خود دستگاه و یا جلوگیری از حرکت دستگاه که امکان دارد با رفع عیب مکانیکی و بر طرف شدن آن نمایان نگردد گاهی مواقع و به ندرت این ارور هنگام کم بودن ولتاژ برق که این مشکل بخاطر برق شهری است ویا اینکه یکی از موتور های متصل به برد ولتاژ اضافی می دهد که در این صورت دستگاه باید توسط یک تکنسین شرکت بررسی شود.

آموزش رفع ارور 1 در چرخ خیاطی صنعتی + فیلم

ارور دو ( 2 ) :

فقط مواقعی که ولتاژ برق شهری یا ورودی برد کم یا بیش از حد نرمال باشد با این ارور مواجه می شویم.

ارور چهار ( 4 ) :

این مشکل مربوط به اتصالات پدال می شود چنانچه سیستم مربوط به پدال وصل نباشد و یا یکی از سیستم های مربوط با آن دچار مشکل شده باشد این ارور نمایان می شود.

ارور پنج ( 5 )  در چرخ خیاطی :

مربوط به مشکلات سنسور موتور بوده (سیکولایز) چناچه موقعیت یاب سوزن فعال باشد ولی قادر نباشد که مکان دقیق استوپ یا حرکت توپی را پیدا کند این ارور نمایان می شود(گاهی مواقع وجود جسم خارجی مثل پیچیدن نخ دور محور اصلی پشت توپی چرخ خیاطی باعث این مشکل می شود)

ارور شیش ( 6 ) :

در راسته دوز های سرو موتور ساده وقتی کیت مربوط به پدال دچار مشکل و یا چشمی پدال ایراد داشته یا سوخته باشد این ارور نمایان می شود یعنی مربوط به عدم اتصال سیم مربوط به پدال هم می باشد.

ارور هفت ( 7 ) در چرخ خیاطی های صنعتی :

مربوط به قسمت فرمان برد اصلی دستگاه بوده که گاهی مواقع به دلیل کم بودن ولتاژ برق یا مشکل در فرمان اصلی برای قسمت های دیگر برد یا حرکت موتور این مشکل نمایان می شود.این ارور بیشتر چرخ خیاطی های کامپیوتری کامل که سیستم نخ قطع کن ، پایه بلند کن و دوخت سر قائمی خودکار دارند پیش می آید.

ارور هشت ( 8 ) :

وقتی چیزی از حرکت موتور جلوگیری کند این ارور نمایان می شود. سختی میل اصلی و یا وجود جسم خارجی در قسمت های مختلف دستگاه از جمله کمپلت باعث این مشکل می شود.

4 دیدگاه در “انواع ارور ( ERROR ) در چرخ خیاطی های کامپیوتری صنعتی

    1. با کارشناسان فروشگاه امیر دوخت تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنماییتون کنند و مشکلتون را رفع کنند.

    1. اگر چرخ خیاطی مورد نظر راسته دوز مدل a4 باشد eror14 مربوط به اختلال برد دستگاه است که به علت تغییر ولتاژ برق ایجاد گشته .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *